¡Menos recortes, más amputaciones!

Un año más, el Irreverendo Bute convoca a las masas:

Queridos hermanas y hermanos y primicos en el Divino Misterio de la Sagrada Formita Meñiquil, nos es grato y gozoso haceros partícipes de la fecha de la próxima Romería del Meñique 2012, la número 19 de la lista, que como todos sabéis saldrá a las 12 del mediodía clavás de la casa matriz de la Hermandad Meñiquera y hará su recorrido habitual por los rincones más señoriales del Albaicín (¡busquen la Romería del Meñique, que el que la busca la encuentra!). Digo pues que la fecha de la próxima Romería va a ser sábado 6 de octubre.
    Ya conocen la forma de proceder en esta singular muestra de la espiritualidad albaicinera paganista, conviene venir más o menos disfrazado o con atuendo festivo, con más o menos litronas y/o algo de comida, y sobre todo ganas de pasar un buen rato paseando al Pasmo del Albaicín por las callejuelas que lo vieron crecer y expandirse al mundo. Luego vendrá lo del sexo en grupo.

Más información:

http://www.ideal.es/granada/20081116/granada/procesion-dedo-menique-20081116.html
http://romeriamenique.blogspot.com.es/
http://www.flickr.com/photos/54620908@N03/

BEATUS ILLE QUI AMPUTATUS EST

You may also like...

1.034 Responses

 1. YouTube 4000 Saat İzle

 2. Alanya Tour dice:

  Alanya Tour excursions in defective natural and historical Alanya.

 3. Alanya Tour dice:

  Make your Alanya Tour trips much easier with Alanyagroup.

 4. Alanya Tour dice:

  Alanya Tour Turkey’s leading destinations in terms of tourism and the pearl of the Mediterranean, the tourist resort of Antalya

 5. Alanya Tour dice:

  Alanya Tour tourist city that attracts attention with its caves, ancient cities and natural beauties, you can take a look at the Antalya tour list and get a chance to evaluate your vacation in the most enjoyable way.

 6. Alanya Tour dice:

  Alanya Tour are organized in autumn and winter, in addition to tourists enjoying the sea, sand and sun in summer, local hotels with a healthy touch of blue and green, and travelers enjoying spring

 7. Alanya Tour dice:

  Alanya Tour Antalya tour list and get a chance to evaluate your vacation in the most enjoyable way.

 8. Alanya Tour dice:

  Alanya Tour you can take a look at the Antalya tour list and get a chance to evaluate your vacation in the most enjoyable way.

 9. Alanya Tour dice:

  Alanya Tour Alanya, one of Turkey’s leading destinations in terms of tourism and the pearl of the Mediterranean

 10. ısparta kına organizasyonu, ısparta düğün organizasyonu, ısparta organizasyon şirketleri, ısparta nişan organizasyonu, ısparta evlenme teklifi organizasyonu

 11. ısparta kına organizasyonu, ısparta düğün organizasyonu, ısparta organizasyon şirketleri, ısparta nişan organizasyonu, ısparta evlenme teklifi organizasyonu, ısparta pamuk şeker , ısparta palyaço, ısparta nedime organizasyonu, ısparta açılış organizasyonu, ısparta organizasyon

 12. Eğirdir düğün organizasyonu, Eğirdir kına organizasyonu, Eğirdir organizasyon şirketleri, Eğirdir pamuk şeker organizasyonu, Eğirdir palyaço kiralama, Eğirdir Nişan organizasyon, Eğirdir sünnet organizasyonu, Eğirdir evlenme teklifi organizasyonu, Eğirdir açılış organizasyonu, Eğirdir nedime Organizasyonu, Eğirdir organizasyon

 13. Alanya Tour dice:

  Alanya Tour one of Turkey’s leading destinations in terms of tourism and the pearl of the Mediterranean, the tourist resort of Antalya, continues to host 7 to 77 tourists in all seasons of the year.

 14. Alanya Tour dice:

  Alanya Tour 7 to 77 tourists in all seasons of the year. For a tourist city that attracts attention with its caves

 15. Alanya Tour dice:

  Alanya Tour which you can discover in direct proportion to your holiday expectations, are designed in pre-programmed packages to suit all tastes.

 16. Alanya Tour dice:

  visit our site now for the Alanya Tour click

 17. bonus verne siteler harika

 18. Burdur organizasyon şirketleri, burdur düğün organizasyonu, burdur kına organizasyonu, burdur evlenme teklifi organizasyonu, burdur nişan organizasyonu, burdur pamuk şeker organizasyon, burdur açılış organizasyon, burdur palyaço kiralama, burdur sünnet organizasyonu, burdur nedime organizasyonu, burdur organizasyon

 19. Excel’i nasıl kullanacağınızı biliyor musunuz? Cevabınız evet veya hayır olabilir. Ancak Excel kullanmak programı temel düzeyde kullanmakla bitmiyor. Birçok işletme tarafından kullanılan bu program profesyonel bir şekilde çalışmaktadır. Güvenilir bilgi olarak sunarak profesyonelce de kullanabilirsiniz. Olarak? dediğini duyabiliyorum. Instituto Bo olarak, eğitim bir profesyoneldir. Excel’i kullanmanız için tüm detayları içerir. Ayrıca Excel’in iş ve eğitim hayatına yansımasını sağlar. Excel nasıl kullanılır sorusunun tam cevabı eğitim boyunca detaylı olarak anlatılmaktadır. Bu aşamada yapmanız gereken tek şey eğitim programına katılmak. Boğaziçi Enstitüsü, eğitim programını gerekli hale getirerek profesyonel bir Excel kullanıcısı olmanızı sağlar. Online eğitime katılım bu aşamada çok önemlidir.

 20. Excel, hayata dahil edildiğinde birçok avantajı olan yazılım programlarından biridir. Günümüzde kullanım alanı artan Excel, ihtiyaca göre çalışmaktadır. Basit veya karmaşık işlerinizi Excel yardımıyla kolayca halledebilirsiniz. Bu durumda Excel’in size pek çok faydası olduğunu söylemek doğru olacaktır. Programı başarıyla kullanmak bu aşamada büyük önem taşımaktadır. Birçok insan programları kullanabileceğini düşünüyor. Ancak programı basit düzeyde kullanmak onu kullanabileceğinizi göstermez. Temel kavramlar bilinmiyorsa programın amacına ulaşması mümkün değildir. Peki nedir bu kavramlar?

 21. Kepenk Servisi KEPENK SERVİSİNDE NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ? Rakiplerinden daha profesyonel görünür, İşinizi ciddiye aldığınızı gösterir, Satışınızı kolaylaştırır ve arttırır, Güvenliğinizi garantiye alır.

 22. Sıfır Kepenk Keypar ekibi profesyonel olarak kepenk ve muadil ürünlerin hizmetini sağlamaktadır. Peki sizin için neler yapabiliriz ? Hemen web sitemize göz at ve incele!

 23. Antalya investment Antalya is a city famous for its land as well as its houses. There are many lands in and around Antalya. Although the land rate in the city decreases, you encounter a lot of land when you leave the city. Plots differ in landscape and soil quality. However, the lands of Antalya are always very valuable. Antalya is a suitable location for anyone who wants to invest in land. The land is not taken to provide high income in a short time. Land becomes an important source of income in the future. Therefore, the land is seen as a profitable future purchase. At this stage, land selection becomes important.

 24. Excel, hayata dahil edildiğinde birçok avantajı olan yazılım programlarından biridir. Günümüzde kullanım alanı artan Excel, ihtiyaca göre çalışmaktadır. Basit veya karmaşık işlerinizi Excel yardımıyla kolayca halledebilirsiniz. Bu durumda Excel’in size pek çok faydası olduğunu söylemek doğru olacaktır. Programı başarıyla kullanmak bu aşamada büyük önem taşımaktadır. Birçok insan programları kullanabileceğini düşünüyor. Ancak programı basit düzeyde kullanmak onu kullanabileceğinizi göstermez. Temel kavramlar bilinmiyorsa programın amacına ulaşması mümkün değildir. Peki nedir bu kavramlar?

 25. Anónimo dice:

  Al ömrümü koy ömrünün üstüne, senden gelsin ölüm başım üstüne….

 26. Anónimo dice:

  Aşk Doğal Değil, insanın Yapısı Bir şey ve onların En yücesidir. – Octavio Pacz

 27. Ben sevdiğimi demez isem, sevmek derdi boğar beni.

 28. bursa elektrikçi, bursa-elektrikcisi.com

 29. İşimDüştü.Com Nasıl Ortaya Çıktı?: Kurucu ortaklar şu şekilde aktarıyor ; “ 2014 yılının Adana sıcaklarının yeni başladığı dönemde birlikte dijital pazarlama ve yazılım hizmeti verdiğimiz ofiste yeni aldığımız klimanın montajı için servislerin birbirinden çok farklı ücretler istediklerini ve bazılarının anormal ücretler talep ettiklerini konuşuyorduk. Bu sırada klima montajcısı nasıl kolay bir şekilde buluruz ve bu fiyat farkını nasıl en aza indirebilir diye düşündük. Yazılım ve dijital pazarlama becerimiz olduğu için insanların klimacılara kolayca ulaşıp en uygun ve en kaliteli klimacıdan hizmet almasını sağlayacak bir site düşündük.

 30. İşimDüştü.Com Nasıl Çalışıyor?: Sistem aslında oldukça basit. Hizmet ihtiyacı olanlar birkaç küçük soruya cevap vererek hiçbir ücret ödemeden hizmet ihtiyacını sisteme kayıt ediyor. Yine hiçbir ücret ödemeden isimdustu.com a kayıt olan firmalar gelen talebe ücret ödemeden teklif veriyor. Kullanıcı gelen tekliferi değerlendirip kendisine en uygun olan teklifi kabul edip hizmet veren ile iletişime geçiyor. Daha sonra eğer iş tamamlandıysa hizmet veren sisteme küçük bir komisyon tutarı ödüyor. Yani isimdustu.com un tek geliri yapılan işlerden aldığı komisyon. Bunun dışında hizmet alandan ve hizmet verenden herhangi bir ücret talep etmiyor.

 31. İşimDüştü.Com Yanınızda!: Nakliyattan boyacıya, grafik tasarım dan özel gün pastası yapımına, temizlikten su tesisatı tamirine kadar şuanda 200 farklı hizmet kategorisi için isimdustu.com’dan talep oluşturabiliyorsunuz. Kategori sayısı her geçen gün artan isimdustu.com’da hatta köpek oteli hizmeti veren bile mevcut J İşimdüştü.com’da ihtiyacınıza uygun kişileri bulmak için sadece hizmet ihtiyacınızı ve bulunduğunuz il/ilçeyi ve ihtiyacınız ile ilgili sorulara cevap veriyorsunuz isimdustu.com otomatik olarak size yakın sistemde kayıtlı bu işi yapabilecek kişilere ihtiyacınızın bilgisini veriyor. Sonrasında ise hizmet ihtiyacınızı karşılayabilecek kişiler teklif veriyor.

 32. Bep20 token generator Create an ERC20 Token in less than a minute. Easily deploy Smart Contract for a Standard, Capped, Mintable, Burnable, Payable ERC20 Token.No login. No setup. No coding required.

 33. smm apici dice:

  Joe Pulizzi has worked on smm api creating new business models in the area of digital commerce for over 20 years. He is currently the Chief Content Officer at Content Marketing Institute.

 34. Günlük yaşamdaki yaptıklarınız işlerinizi kolaylaştırmanın yolu uzmanından yardımcı‘dan geçer.

 35. Sonteklif Çok uzun zamandır sunduğu kaliteli hizmetler ile bütün çalışma arkadaşlarına yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmaya devam etmektedir. Sonteklif’in artışta olan ve avantajlı sunduğu knight gb ihtiyaçlarınızı web sitemizi ziyaret ederek en güvenli şekilde tamamlayabilirsiniz.

 36. smm panel dice:

  Türkiye’nin en büyük SMM panel servisi Seed and Spark ile instagram takipçi ve beğeni hizmeti alabilirsiniz. En ucuz sosyal medya bayilik paneli hizmeti.

 37. iskandinav mitolojisi hakkında paylaşılan hikayeleri herkes en az bir defa duymuştur. Duymadığınız en harika hikaye ve bilgiler için web adresimizi ziyaret edin!

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos necesarios están marcados *

Puedes usar las siguientes etiquetas y atributos HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>